Leasing

#zapytajeksperta
zapytaj eksperta open_in_new

Dzięki profesjonalnej obsłudze klientów indywidualnych, jak również firm kontakt z naszym konsultantem to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Leasing dostosowany do Twoich potrzeb

Zapytaj o Leasing

Kredyt samochodowy

#zapytajeksperta
zapytaj eksperta open_in_new

Dokonując zakupu samochodu otrzymaj finansowanie nawet do 200 000zł. Nasz konsultant pomoże Ci w wyborze najodpowiedniejszego rozwiązania w kwestii finansowania jego zakupu.

Otrzymaj pożyczkę na samochód

Finansowanie zakupu auta

na dowolny cel

Kredyt gotówkowy

REKLAMA

FINANSerka. Porównywarki i kalkulatory finansowe online, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku

REKLAMA

FINANSerka. Porównywarki i kalkulatory finansowe online, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku

Zapytaj o! Finansowanie z najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie.

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania przy kredycie gotówkowym online.

Czym jest zdolność kredytowa?

finanserka.pl

Zdolność kredytowa to możliwość zaciągnięcia i spłaty przyszłego zobowiązania, którą wylicza bank analizując wiele czynników zależnych od przyszłego kredytobiorcy. Należy pamiętać, że procedura oceny zdolności kredytowej różni się w zależności od banków. Decyzja odmowna z jednego banku, nie przesądza o tym, że w kolejnym banku również nie otrzymamy kredytu, ale warto wiedzieć, iż duża ilość zapytań o kredyt sprawie, że jesteśmy mniej wiarygodni.

finanserka.pl

Ile muszę mieć lat, aby ubiegać się o kredyt gotówkowy?

finanserka.pl

Możliwość zaciągnięcia kredytu pojawia się od 18. roku życia, choć może być uzależniona od spełnienia dodatkowych warunków.

finanserka.pl

Czym jest maksymalny wiek kredytobiorcy?

finanserka.pl

Maksymalny wiek kredytobiorcy to nic innego jak określenie do którego roku życia możemy ubiegać się o kredyt. W zależności od ofert bankowych przedział ten waha się w granicach od 65 do 82 roku życia, choć można znaleźć i takie gdzie nie występuje, ale zaciągnięcie kredytu może być uzależnione od spełnienia dodatkowych warunków.

finanserka.pl

Czy ekspert wylicza zdolność kredytową i koszty kredytu?

finanserka.pl

Tak, ekspert wylicza zdolność kredytową, oraz sprawdza historię kredytową (BIK). Zbiera od Ciebie tylko te informacje, które potrzebne są dla banku, aby wydać decyzję kredytową. Razem z Tobą dobierze warunki kredytu do Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

» Koszty kredytu gotówkowego i wysokość raty

finanserka.pl

Ile czasu trwa uzyskanie kredytu?

finanserka.pl

To zależy od rodzaju kredytu i czasem od banku. Co do zasady najszybszy proces kredytowy jest w przypadku produktów gotówkowych (kredyt, pożyczka) i wynosi kilka dni roboczych. W przypadku kredytów hipotecznych czy konsolidacyjnych proces ten jest dłuższy. Bank ma 21 dni roboczych na wydanie decyzji kredytowej.

finanserka.pl

Na jaki okres mogę zaciągnąć kredyt gotówkowy?

finanserka.pl

Maksymalne okresy kredytowania to 7, 8 albo 10 lat. W nielicznych bankach dostępna jest możliwość spłaty kredytu przez 12 lat, ale tylko przy spełnieniu określonych warunków.

finanserka.pl

Czy kredyt gotówkowy można spłacić wcześniej?

finanserka.pl

Ustawowym obowiązkiem banków jest umożliwienie wcześniejszej częściowej i całkowitej spłaty kredytu i w większości przypadków jest to bezpłatne. Tylko w nielicznych bankach będzie się to wiązało z dodatkowym kosztem i koniecznością uregulowania opłaty. Spłacając kredyt wcześniej nie zapłacimy odsetek od oddanych pieniędzy.

finanserka.pl

Co należy zrobić, aby otrzymać zwrot kosztów za wcześniejszą spłatę kredytu?

finanserka.pl

W tym celu należy w instytucji finansowej złożyć reklamację, powołując się na wyrok TSUE (w sprawie C-383/18) oraz stanowisko Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (z 2 marca 2020 r.) i opinię Rzecznika Finansowego.

finanserka.pl

Czemu rata z kalkulatorów online nie zawsze pokrywa się z ofertą, którą przedstawia mi bank?

finanserka.pl

Warunki cenowe zależą przede wszystkim od kredytobiorcy. Po złożeniu wniosku kredytowego i przekazaniu wszystkich niezbędnych informacji do banku dowiemy się jaka jest decyzja kredytowe i jej parametry cenowe.Przedstawione w porównywarkach informacje pokazują jedynie informacje o produktach dostępnych w poszczególnych instytucjach finansowych; mają charakter poglądowy; nie są więc ofertą w rozumieniu art. 66 kc.

finanserka.pl

Na co zwrócić uwagę przed podpisaniem umowy kredytowej?

finanserka.pl

Podpisując umowę kredytową z bankiem warto dokładnie zapoznać się z treścią samej umowy oraz wszystkich załączników i regulaminów, które są wspominane w treści umowy. Należy zwrócić szczególną uwagę na zapisy drobnym drukiem. W przypadku renomowanych banków nie ma to tak dużego znaczenia, ponieważ duże banki nie pozwalają sobie na zepsucie renomy wątpliwymi bądź zakazanymi zapisami. Inaczej sprawa się ma z para bankami lub firmami pożyczkowymi.

finanserka.pl

Czym jest RRSO?

finanserka.pl

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania to wartość, która określa procentowo koszt kredytu w skali roku. Składają się na niego: oprocentowanie kredytu, prowizja za jego udzielenie, ubezpieczenia oraz opłaty przygotowawcze. Istnieje jeden, wspólny dla wszystkich banków wzór i zasady wyliczania RRSO. Na tej podstawie warto porównywać oferty banków. Częstym błędem przyszłych kredytobiorców jest porównywanie tylko jednego czynnika z wyżej wymienionych, a pomijanie pozostałych. Należy również brak pod uwagę okoliczności, które skłaniają nas do zaciągnięcia zobowiązania i to jak szybko je spłacimy, ponieważ będzie to skutkowało tym, że poszczególne czynniki decydujące o koszcie kredytu będą dla nas mniej lub bardziej ważne.

finanserka.pl

Co to są ratu równe i malejące?

finanserka.pl

Jest to jeden ze sposobów spłaty rat kredytu i tak:

raty równe w całym okresie kredytowania – wysokość comiesięcznego zobowiązania jest stała, zmieniają się natomiast proporcje między kwotą spłacanego kapitału a odsetkami

raty malejące wraz z upływem okresu kredytowania – wysokość miesięcznego zobowiązania będzie malała wraz z okresem kredytowania; część kapitałowa raty jest stała, a część odsetkowa raty będzie malała; w porównaniu do raty równej jest to rozwiązanie tańsze, ale należy posiadać zdolność kredytową na pierwszą ratę.

finanserka.pl

Co to jest harmonogram splaty kredytu gotówkowego?

finanserka.pl

Jest to zestawienie wysokości comiesięcznej raty kredytu wraz z terminem jej spłaty i wskazaniem rachunku bankowego, na który należy dokonywać płatności. Nowy harmonogram otrzymamy w przypadku zmiany oprocentowania kredytu.

finanserka.pl

Ile czasu będę czekać na pieniądze?

finanserka.pl

Wypłata środków uzyskanych z kredytu zależy od wielu czynników, a najważniejsze to: analiza złożonego wniosku kredytowego, konieczność dostarczenia dodatkowych dokumentów i wybór sposobu wypłaty kredytu (przelew na rachunek bankowy, albo odebranie pieniędzy w kasie banku). W zależności od banku może to trwać od kilkunastu minut do kilku dni.

finanserka.pl

Na jaki cel mogę przeznaczyć pieniądze z kredytu gotówkowego?

finanserka.pl

Kredyt konsumencki, można przeznaczyć na dowolny cel, a bank nie sprawdzi na co wydaliśmy otrzymaną kwotę.

finanserka.pl

Kto może skorzystać z pomocy doradców?

finanserka.pl

Istnieje tylko jedna odpowiedź: KAŻDY! Dzięki elastycznemu podejściu większość spraw załatwiamy on-line lub telefonicznie.

finanserka.pl

Jakie są podstawowe warunki, które trzeba spełniać przed zaciągnięciem zobowiązania finansowego?

finanserka.pl

• być pełnoletnim obywatelem Rzeczpospolitej Polskiej,
• legitymować się dowodem osobistym lub paszportem,
• mieć pełną zdolność do czynności cywilno-prawnych,
• i co w większości przydatne: posiadać rachunek bankowy.

finanserka.pl

Jakie dokumenty będą mi potrzebne?

finanserka.pl

Dokumenty, jakie będą wymagane przy ubieganiu się o kredyt będą zależały od źródła dochodów. Podstawowym dokumentem jest dowód osobisty, oraz dokumenty potwierdzające wysokość naszego dochodu.

finanserka.pl


  • remont

  • zakup sprzętu rtv i agd

  • zakup mebli i wyposażenia domu

  • wakacje

  • samochód

Page Title
#zapytajeksperta
zapytaj eksperta open_in_new

porównaj oferty

Wybierz cel, kwotę i czas, na który chciałbyś rozłożyć środki, których potrzebujesz, pozostaw dane, a otrzymasz informacje na temat najkorzystniejszej i najtańszej oferty od naszego konsultanta.

Jedną z charakterystycznych cech kredytów gotówkowych jest to, że można je przeznaczyć na dowolne cele. Możesz zaciągnąć zobowiązanie na mieszkanie, samochód czy zapłacenie należności wynikających z podatku dochodowego od osób fizycznych – PIT. Kredyt gotówkowy na dowolny cel pozwoli Ci uzupełnić budżet, jeśli potrzebujesz wkładu własnego na zakup nieruchomości.

 

Możesz zaciągnąć kredyt gotówkowy na firmę, tyle że nie zostanie on potraktowany jako kredyt konsumencki, ponieważ związany jest z prowadzoną przez klienta działalnością gospodarczą.

Podczas spotkań lub rozmów telefonicznych, czy też online zadajecie Państwo bardzo dużo pytań dotyczących kredytów, finansowania, inwestycji. Część z nich powtarza się praktycznie podczas każdego spotkania. Dlatego przedstawiamy poniżej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

W ofertach banków, oprócz kredytów gotówkowych na dowolny cel, możemy spotkać także kredyty samochodowe na sfinansowanie wymarzonych czterech kółek, kredyty hipoteczne na zakup domu / mieszkania, a obecnie także kredyty na cele ekologiczne (fotowoltaikę, pompy ciepła, pojazdy z napędem elektrycznym).

 

Najczęstszym przeznaczeniem kredytu gotówkowego są:

Do jakich celów służy kredyt gotówkowy?

Dzięki porównaniu kredytów online oszczędź cenny czas, który musiałbyś poświęcić na analizę pojedynczych ofert. W podjęci decyzji pomocna będzie porównywarka ofert kredytów gotówkowych, dzięki której sprawdzisz listę ofert według wybranych przez Ciebie kryteriów: kwoty kredytu, oraz okres spłaty.

 

Wybierz najkorzystniejszy kredyt gotówkowy dopasowany do Twoich potrzeb.

Jeśli nie masz wolnych środków finansowych, dobrym rozwiązaniem będzie kredyt gotówkowy.

Jeśli chcesz zaciągnąć tani kredyt gotówkowy online, nie decyduj się na przypadkową ofertę banku. W podjęciu słusznej decyzji pomoże porównanie kredytów. W tym celu skorzystaj z porównywarki – narzędzia internetowego, dzięki któremu poddasz analizie oferty bankowe.

#zapytajeksperta
zapytaj eksperta open_in_new

Nie wybieraj Sam. Skorzystaj z pomocy!

Umów darmowy kontakt z Ekspertem

Dokładamy wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udzielamy dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

 

Nie odpowiadamy również za treści witryn, do których prowadzą odnośniki. Korzystanie z portalu jest dobrowolne. Znaki towarowe użyte zostały jedynie w celach informacyjnych. Portal finanserka.pl ma charakter informacyjno-reklamowy.

HIPOTECZNY

GOTÓWKOWY

Zdolność kredytowa

Wybierz najodpowiedniejsze

finanserka.pl jest częścią Network Market's Group Polska

Copyright © FINANSERKA.PL

f

Share Social Media
|
#zapytajeksperta
zapytaj eksperta open_in_new

Skorzystaj z pomocy!

Nie chcesz wybierać sam?

Umów darmowy kontakt

Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Decyzja o warunkach i przyznaniu wnioskowanego produktu, usługi z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji klienta zostanie podjęta przez odpowiednią wybraną instytucję finansową przez użytkownika wnioskującego o produkt, usługę finansową.

Lubisz być zawsze na bieżąco? Finanserka.pl dostarczy Ci porządnej dawki niezbędnych informacji. Konta osobiste, kredyt gotówkowy, pożyczka, czy też chwilówka - zawsze aktualne oferty. Codzienna aktualizacja!

Rzetelne porównywarki