Rzetelne porównywarki ofert i
kalkulatory finansowe online
Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.
Treści zawarte na tym portalu mają wyłącznie charakter informacyjno-reklamowy (nie odpowiadamy również za treści witryn, do których prowadzą odnośniki z naszego portalu) i nie stanowią rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Korzystanie z portalu jest równoznaczne z akceptacją wcześniej wymienionych warunków. Znaki towarowe użyte jedynie w celach informacyjnych.

finanserka.pl

Share Social Media
|

f

Odwiedź i polub nas na

FACEBOOK

 

wykonane przez FINANSERKA | Powered by STYLOWA.CASA

 

Porównaj oferty

Porównaj oferty

FINANSerka. Porównywarki i kalkulatory finansowe online, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku

finanserka.pl

FINANSE BLISKO CIEBIE

Porównaj oferty

Porównaj oferty

Bądźmy w kontakcie

Pomagamy wybrać

właściwą ofertę

Sprawdź ofertę

Kredytu Hipotecznego z niską ratą

#polecamy

Dokładamy wszelkich starań, aby dbać o aktualność oferty i zgodność ze stanem faktycznym, oraz jakość.

Opinie, sugestie i uwagi dotyczące funkcjonowania serwisu finanserka.pl są dla nas niezwykle cenne, bo to dzięki nim możemy jeszcze lepiej spełniać Wasze oczekiwania.

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu odpowiedzi ze strony finanserka.pl na zadane przez Ciebie pytanie, przesłaną sugestię, czy też opinię.

 

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu rozpatrzenie niniejszego zgłoszenia. Zebrane dane osobowe będą przetwarzane na podstawie obowiązującej Polityki Prywatności finanserka.pl i zgodnie z treścią przepisów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: RODO). Dane osobowe pozyskane od Pani/Pana będą przetwarzane przez okres niezbędny do obsłużenia korespondencji.

 

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W zakresie wyrażonej zgody na przetwarzania w każdym czasie możesz ją cofnąć. Wszelkie informacje w zakresie przetwarzania podanych przez Ciebie w powyższym formularzu danych osobowych, oraz posiadanych przez Ciebie uprawnieniach znajdziesz w Polityce Prywatności, oraz Regulaminie.

OFERTY

Zawsze

najświeższe i aktualne

  Konta osobiste

  Konta dla firm

  Konta oszczędnościowe

  Karty kredytowe

  Lokaty

  Kredyty gotówkowe

  Kredyty dla firm

  Kredyty konsolidacyjne

  Kredyty samochodowe

  Kredyty hipoteczne

  Chwilówki

  Pożyczki

  Ubezpieczenia