Rzetelne porównywarki ofert i
kalkulatory finansowe online
Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.
Treści zawarte na tym portalu mają wyłącznie charakter informacyjno-reklamowy (nie odpowiadamy również za treści witryn, do których prowadzą odnośniki z naszego portalu) i nie stanowią rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Korzystanie z portalu jest równoznaczne z akceptacją wcześniej wymienionych warunków. Znaki towarowe użyte jedynie w celach informacyjnych.

finanserka.pl

Share Social Media
|

f

Odwiedź i polub nas na

FACEBOOK

 

wykonane przez FINANSERKA | Powered by STYLOWA.CASA

 

finanserka.pl

FINANSE BLISKO CIEBIE

Rozwiązanie dla finansów osobistych

Konto bankowe skrojone do Twoich potrzeb.

Pozostawiając Swoje dane naszemu konsultantowi dla kontaktu z Tobą gwarantuje wybór najlepszego konta dla Ciebie całkowicie bez jakichkolwiek opłat! Miej ROR w jednym palcu ;)

#zapytajeksperta
zapytaj eksperta open_in_new
Konto bankowe

Konta bankowe

aktualny ranking kont bankowych

wybierz kredyt »

sprawdź oferty

Kredyt gotówkowy

  • kwota kredytu: 10 000zł.

  • okres spłaty: 2 lata

sprawdź oferty

Kredyt gotówkowy

  • kwota kredytu: 50 000zł.

  • okres spłaty: 120 miesięcy

sprawdź oferty

Kredyt hipoteczny

  • kwota kredytu: 250 000zł.

  • okres spłaty: 25 lat

Mogą Cię zainteresować

Jeśli chcesz zaciągnąć tani kredyt gotówkowy, nie decyduj się na przypadkową ofertę banku. W podjęciu słusznej decyzji skorzystaj z narzędzi internetowych, dzięki którym poddasz analizie dostępne oferty bankowe.

Na rynku możemy znaleźć dzisiaj wiele rachunków bankowych o różnych możliwościach i o różnym stopniu skomplikowania cennika oferty. Niech konto osobiste wybrane przez Ciebie spełnia najlepiej Twoje wymagania.

ubezpieczenia »

W kilka minut sprawdź aktualne ceny ubezpieczenia samochodu, nieruchomości, podróży oraz na życie w wielu towarzystwach ubezpieczeniowych jednocześnie.

 

Wystarczy wypełniając prosty formularz online, a otrzymasz zestawienie dostępnych ofert z towarzystw ubezpieczeniowych. Dzięki temu w ciągu kilku sekund poznasz oferty polis wraz z cenami.

FINANSerka. Porównywarki i kalkulatory finansowe online, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku

chwilówki »

pożyczki ratalne »