Rzetelne porównywarki ofert i
kalkulatory finansowe online
Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.
Treści zawarte na tym portalu mają wyłącznie charakter informacyjno-reklamowy (nie odpowiadamy również za treści witryn, do których prowadzą odnośniki z naszego portalu) i nie stanowią rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Korzystanie z portalu jest równoznaczne z akceptacją wcześniej wymienionych warunków. Znaki towarowe użyte jedynie w celach informacyjnych.

finanserka.pl

Share Social Media
|

f

Odwiedź i polub nas na

FACEBOOK

 

wykonane przez FINANSERKA | Powered by STYLOWA.CASA

 

KALKULATOR FINANSOWY - OBLICZ ZDOLNOŚĆ KREDYTOWĄ
FINANSerka. Porównywarki i kalkulatory finansowe online, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku

Szukasz kredytu? Upewnij się, że koszty nie będą za wysokie. Porównaj kredyty w mniej niż minutę!

Mogą Cię zainteresować

sprawdź oferty

Kredyt gotówkowy

  • kwota kredytu: 10 000zł.

  • okres spłaty: 2 lata

sprawdź oferty

Kredyt gotówkowy

  • kwota kredytu: 50 000zł.

  • okres spłaty: 120 miesięcy

sprawdź oferty

Kredyt hipoteczny

  • kwota kredytu: 250 000zł.

  • okres spłaty: 25 lat

Większość osób, które chcą pożyczyć od banku pieniądze (nie mając własnych oszczędności), a przydałby się im zastrzyk gotówki, na sfinansowanie planowanych, często długo odkładanych inwestycji, czy też tych niespodziewanych, a już w szczególności nabyć nieruchomość, musi skorzystać z kredytu. Jak jednak się dowiedzieć czy stać mnie na kredyt z banku? Czy można się tego dowiedzieć przed złożeniem wniosku? Na szczęście od jakiegoś czasu funkcjonują metody, które pozwalają na weryfikację zdolności kredytowej. Jedną z nich jest możliwość skorzystania z kalkulatora zdolności kredytowej.

 

#Kalkulator | Zdolność kredytowa

Oblicz zdolność kredytową

finanserka.pl

FINANSE BLISKO CIEBIE

oblicz swoją zdolność kredytową

znajdź najlepszy kredyt hipoteczny

znajdź najlepszy kredyt gotówkowy