Rzetelne porównywarki ofert i
kalkulatory finansowe online
Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.
Treści zawarte na tym portalu mają wyłącznie charakter informacyjno-reklamowy (nie odpowiadamy również za treści witryn, do których prowadzą odnośniki z naszego portalu) i nie stanowią rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Korzystanie z portalu jest równoznaczne z akceptacją wcześniej wymienionych warunków. Znaki towarowe użyte jedynie w celach informacyjnych.

finanserka.pl

Share Social Media
|

f

Odwiedź i polub nas na

FACEBOOK

 

wykonane przez FINANSERKA | Powered by STYLOWA.CASA

 

KALKULATOR FINANSOWY - Ile wynosi Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania twojego kredytu - RRSO?
FINANSerka. Porównywarki i kalkulatory finansowe online, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku

Szukasz kredytu? Upewnij się, że koszty nie będą za wysokie. Porównaj kredyty w mniej niż minutę!

Mogą Cię zainteresować

sprawdź oferty

Kredyt gotówkowy

  • kwota kredytu: 10 000zł.

  • okres spłaty: 2 lata

sprawdź oferty

Kredyt gotówkowy

  • kwota kredytu: 50 000zł.

  • okres spłaty: 120 miesięcy

sprawdź oferty

Kredyt hipoteczny

  • kwota kredytu: 250 000zł.

  • okres spłaty: 25 lat

RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania, jest to całkowity koszt kredytu w stosunku rocznym ponoszony przez konsumenta. Podawany jako wartość procentowa. Wskaźnik ten charakteryzuje kredyt konsumencki uwzględniając wszystkie jego kosztyodsetki i prowizje.

 

RRSO często jest postrzegane jako oprocentowanie pożyczki, co jest błędnym myśleniem, gdyż jest to jeden ze składników kosztu. Wysokie RRSO pożyczek wynika z czasu kredytowania pożyczki, z reguły kredytowania krótkoterminowego; lecz dłuższy czas kredytowania obniży RRSO nie zapominajmy jednak, że dłuższy czas kredytowania, będzie czynnikiem, który podniesie koszt pożyczki.

 

finanserka.pl

FINANSE BLISKO CIEBIE

sprawdź rrso

znajdź najlepszy kredyt

#Kalkulator | Rzeczywista roczna stopa oprocentowania

Oblicz RRSO kredytu