Rzetelne porównywarki ofert i
kalkulatory finansowe online
Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.
Treści zawarte na tym portalu mają wyłącznie charakter informacyjno-reklamowy (nie odpowiadamy również za treści witryn, do których prowadzą odnośniki z naszego portalu) i nie stanowią rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Korzystanie z portalu jest równoznaczne z akceptacją wcześniej wymienionych warunków. Znaki towarowe użyte jedynie w celach informacyjnych.

finanserka.pl

Share Social Media
|

f

Odwiedź i polub nas na

FACEBOOK

 

wykonane przez FINANSERKA | Powered by STYLOWA.CASA

 

KALKULATOR FINANSOWY - KREDYT HIPOTECZNY - RATA RÓWNA CZY MALEJĄCA

FINANSerka. Porównywarki i kalkulatory finansowe online, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku

Dzięki poniższemu kalkulatorowi dokonaj oceny wysokości rat z podziałem na ratę stałą i ratę malejącą. Choć kredyt z ratą malejącą to wyższa rata w pierwszych latach kredytowania może okazać się, że suma kosztów odsetkowych będzie mniejsza niż w przypadku kredytu z ratą stałą.

 

Wybór raty równej lub malejącej zależy od wielu czynników, tj.: nasze zarobki, wiek, perspektywy na przyszłość, czy też rodzaj zawodu który wykonujemy.

 

Raty równe i malejące mają spory wpływ na koszty kredytu hipotecznego i gotówkowego, dlatego warto sprawdzić ich wysokość przez podpisaniem umowy kredytowej.

 

#Kalkulator | Kredyt hipoteczny

Rata równa czy malejąca?

finanserka.pl

FINANSE BLISKO CIEBIE

rata równa czy malejąca?

znajdź najlepszy kredyt