Inne nasz serwisy

finanserka.pl

kalkulatory i porównywarki finansowe online

*Doradcy dostępni są od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 19:00 i w soboty od 8:00 do 16:00

 Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

 

 Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację tego faktu.

Kredyty

Konta i lokaty

Karty kredytowe, chwilówki, pożyczki pozabankowe

finanserka.pl

Więcej

Dołącz do nas

porównujemy oferty

największych instytucji

Kredyt gotówkowy

Kredyt samochodowy

Kredyt hipoteczny

Kredyty gotówkowe pozwalają na otrzymanie gotówki szybko i bez formalności. Banki, z reguły, tworzą swoje produkty w ten sposób, żeby ich uzyskanie nie wymagało zabezpieczeń. Coraz większą popularnością cieszą się tanie pożyczki gotówkowe dostępne przez Internet za pośrednictwem wniosku online. Jeżeli zależy Ci na tym, aby wybrać tani kredyt gotówkowy skorzystaj z naszej porównywarki. Wybierz parametry pożyczki odpowiadające Twoim potrzebom. Wystarczy, że podasz kwotę kredytu, oraz okres kredytowania.

Kredyty hipoteczne są podstawowym źródłem finansowania domów, mieszkań, oraz wszelkiego rodzaju nieruchomości. Stanowią one jednocześnie zabezpieczenie dla banku. Porównanie kredytów hipotecznych ułatwi Ci nasza porównywarka. Do wyliczeń wystarczy podać podstawowe parametry kredytu, takie jak wartość kredytowanej nieruchomości, kwota kredytu, oraz ilość lat, na jaką chcesz rozłożyć spłatę.

Kredyt na samochód można zaciągnąć przy pomocy zwykłej pożyczki gotówkowej. Warto jednak pamiętać, że takie rozwiązanie będzie dla Ciebie mniej korzystne niż, specjalnie do tego celu przygotowany, kredyt samochodowy. Dzięki rzeczowemu zabezpieczeniu w postaci pojazdu, kredyty celowe (na samochód) są tańsze. Warto wiedzieć, że kredyt samochodowy jest produktem, który sprawdza się dobrze tylko w przypadku finansowania pojazdu względnie nowego. Im samochód jest starszy, tym łatwiej, szybciej i taniej będzie zaciągnąć kredyt gotówkowy.

Kredyt konsolidacyjny

Konsolidacja jest jednym z podstawowych narzędzi służących do obniżenia miesięcznych zobowiązań finansowych takich jak: kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy, czy karta kredytowa. Kredyt konsolidacyjny może być jednocześnie kredytem refinansowym. Warto wiedzieć, że wiele banków stosuje niższe niż standardowe oprocentowanie, dzięki czemu można znacznie zmniejszyć całkowitą kwotę do spłaty przy połączeniu kilku kredytów w jeden.

Pożyczki hipoteczne

Pożyczka hipoteczna to najtańszy sposób finansowania wydatków, których nie będziesz musiał dokumentować przed bankiem. Bezpłatnie otrzymaj zestawienie najlepszych pożyczek pod hipotekę, dopasowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. W wyborze optymalnej opcji pomoże porównywarka na finanserka.pl, która dodatkowo pokaże, ile odsetek zapłacimy od zobowiązania i jaką prowizję naliczy bank od pożyczki hipotecznej.

Kredyty

Pomagamy w wyborze najlepszego kredytu na rynku

Dlaczego warto?

  • w 3 minuty porównasz oferty kredytów

.

  • oszczędzasz czas i pieniądze

.

  • porównasz różne propozycje rynkowe z ofertą Twojego aktualnego banku

.

  • na każdym etapie porównania masz bezpłatne wsparcie konsultanta

.

  • porównanie kredytów bankowych nie obniża Twojej zdolności kredytowej

.

  • masz kontrolę nad udostępnianiem Twoich danych (podawane w formularzu dane są wykorzystywane wyłącznie w celu kontaktu z Tobą i wybrania najlepszego kredytu, nie są nikomu przesyłane bez Twojej wyraźnej zgody)

f