porównujemy oferty

największych instytucji

Inne nasz serwisy

finanserka.pl

kalkulatory i porównywarki finansowe online

*Doradcy dostępni są od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 19:00 i w soboty od 8:00 do 16:00

 Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

 

 Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację tego faktu.

Kredyty

Konta i lokaty

Karty kredytowe, chwilówki, pożyczki pozabankowe

finanserka.pl

Więcej

Dołącz do nas


#Przyłbica ochronna na twarz jest wielorazowego użytku. Przyłbica nie jest zamiennikiem maseczki ani innych środków ochrony osobistej, jest natomiast ich uzupełnieniem. Podstawową zaletą przyłbicy jest to, że oprócz twarzy i nosa chroni również oczy.


Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) bardzo precyzyjnie wskazała, kto i w jakich okolicznościach powinien nosić #maseczki ochronne, w związku z zagrożeniem epidemiologicznym wywołanym przez nowego koronawirusa.


Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) bardzo precyzyjnie wskazała, kto i w jakich okolicznościach powinien nosić #maseczki ochronne, w związku z zagrożeniem epidemiologicznym wywołanym przez nowego koronawirusa.


Przyłbica ochronna na twarz Maseczka ochronna na twarz Maseczka ochronna na twarz

Konto osobiste

Konto stydenckie

Konto młodzieżowe

Wybierz konto osobiste najlepiej spełniające Twoje potrzeby.

Oferta rachunków bankowych dostępna na rynku jest bardzo bogata, a same konta oferują nam coraz więcej możliwości. Wszystko to sprawia, że trudno dokonać nam świadomego wyboru konta osobistego. Z pewnością są osoby, które podejmują decyzję o założeniu rachunku bez dłuższego zastanowienia, a to w perspektywie roku czy dwóch lat może wiązać się z realną stratą rzędu nawet kilkuset złotych. Warto więc poświęcić trochę czasu na zapoznanie się z ofertą kont bankowych, aby dokonać odpowiedniej decyzji.

konta dla młodych - dzieci i młodzieży - powstały z myślą o rodzicach, którzy poszukują dla swoich pociech taniego i prostego w obsłudze rachunku bankowego. Tego typu konta różnią się wysokością opłat i zakresem usług dodatkowych. Atutem tych kont jest ich aspekt edukacyjny. Dziecko uczy się racjonalnie gospodarować budżetem i poznaje podstawowe operacje finansowe. Warto wcześniej jednak określić, czy konto ma pełnić rolę „skarbonki”, czy raczej posłuży mu do prostych transakcji, takich jak drobne zakupy czy wypłata gotówki.

Konta studenckie dostępne są w większości polskich banków, a niektóre uniwersalne konta osobiste także mogą spełniać potrzeby młodych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i wybranie najlepszego konta studenckiego, dopasowanego do Twoich potrzeb. Dokonuj płatności za zakwaterowanie, otrzymuj stypendium bezgotówkowo, płacić kartą za codzienne zakupy, posiłki, kupuj w sklepach internetowych, korzystaj z atrakcyjnych rabatów i zwrotu wydatków w ramach moneybacku.

Konto oszczędnościowe

Konta oszczędnościowe przeznaczone są dla osób posiadających comiesięczne nadwyżki finansowe. Jeśli uzbierana kwota nie pozwala Ci jeszcze na założenie lokaty, to konto oszczędnościowe przechowa je dla Ciebie i w zależności od banku wypracuje comiesięczny procent od złożonej kwoty. Znajdź najlepsze konto oszczędnościowe dla Siebie, określ ile pieniędzy chcesz ulokować i na jaki okres czasu. Pamiętaj, że takie konta często objęte są promocyjnymi odsetkami i warto szczegółowo zapoznać się z warunkami ich prowadzenia.

Konto walutowe

Wybierz najlepsze konto walutowe dopasowane do Twojej sytuacji, oraz wymagań. Konta walutowe najlepiej wybrać jeśli zarabiamy za granicą, posiadamy kredyt w obcej walucie, planujemy urlop lub wyjazd służbowy czy dokonujemy sporadycznych zakupów poza Polską. Wymiana walut w kantorze lub korzystanie z tradycyjnego konta osobistego na dłuższą metę może nas sporo kosztować. Korzystniejszym rozwiązaniem będzie otwarcie dedykowanego rachunku bankowego, prowadzonego w obcej walucie.

Konto czy lokata?

Wybierz najlepsze dla Siebie konto lub lokatę

Dlaczego warto?

  • w 3 minuty porównasz oferty

.

  • oszczędzasz czas i pieniądze

.

  • porównasz różne propozycje rynkowe z ofertą Twojego aktualnego banku

.

  • na każdym etapie porównania masz bezpłatne wsparcie konsultanta

.

  • masz kontrolę nad udostępnianiem Twoich danych (podawane w formularzu dane są wykorzystywane wyłącznie w celu kontaktu z Tobą i wybrania najlepszego konta, lub lokaty, nie są nikomu przesyłane bez Twojej wyraźnej zgody)

Lokaty

Lokata bankowa to doskonała forma oszczędzania nawet przy zainwestowaniu niewielkiego kapitału. To nie tylko dobry sposób na odkładanie pieniędzy, ale nawet na ich pomnażanie. Dlatego podczas wyboru odpowiedniej lokaty ważna jest również wysokość oprocentowania. Skorzystaj z naszej porównywarki dostępnej na finanserka.pl. i zdecyduj się na dowolną ofertę, przechodząc do strony banku, tam też złóż wniosek o otwarcie wybranej przez Siebie lokaty online.

f