FINANSerka. Porównywarki i kalkulatory finansowe online, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku

WYŻSZA KULTURA BANKOWOŚCI

OFERTA KREDYTU od ALIOR⇩

ZESTAWIENIE ⇩


Nie pojawił się kalkulator, porównywarka? Odśwież stronę.

FINANSerka. Porównywarki i kalkulatory finansowe online, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku

Własne przedsiębiorstwo, czy to na początku funkcjonowania, czy też w wyniku rozwoju, wymaga nakładów finansowych. Czasem niestety są to sumy zbyt duże dla właściciela. W takiej sytuacji jednym z popularniejszych rozwiązań jest firmowy kredyt w działalności gospodarczej.

 

Poprzez pojęcie kredytu bankowego należy rozumieć - zgodnie z definicją zawartą w ustawie Prawo bankowe - umowę, zawieraną pomiędzy bankiem a kredytobiorcą na określony czas, w której bank zobowiązuje się oddać do dyspozycji drugiej strony określoną kwotę pieniędzy na wskazany cel. Kredytobiorca ze swojej strony podejmuje się natomiast wykorzystania otrzymanej sumy zgodnie z uzgodnionymi warunkami oraz do jej zwrotu, wraz z odsetkami i prowizją.

 

Na rynku funkcjonują różne rodzaje kredytów, także wyspecjalizowane, przeznaczone bezpośrednio na cele biznesowe. Jednakże właściciele niewielkich przedsiębiorstw nieposiadających osobowości prawnej, którzy nie mają obowiązku zakładania osobnego, firmowego konta, mogą zaciągnąć kredyt firmowy w ramach konta osobistego. Istotne jest natomiast, że uzyskane w ten sposób środki muszą zostać przeznaczone na cele działalności gospodarczej.

Wybierz Kredyt dla Swojej firmy. Przekonaj się, jakie to proste!

Sprawdź propozycję oferty kredytu firmowego od Alior Banku.

Kredyt firmowy od Alior Banku

KLIENCI INDYWIDUALNI

OFERTA DLA BIZNESU

STRONA GŁÓWNA

ALIOR BANK

AFORTI FINANCE

RCB

IDEA BANK

Przeglądaj oferty Kredytów dla Twojej firmy

AASA POŻYCZKA

Zestawienie 1 Kredyty firmowe

Zestawienie 2 Kredyty firmowe

Zestawienie 3 Kredyty firmowe

ASCOT FINANCE

Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

Współpracuj z nami. Zostań naszym partnerem

finanserka.pl

 

Pośrednik w finansach online

Share Social Media
|

f

Odwiedź i polub nas na

FACEBOOK