FINANSerka. Porównywarki i kalkulatory finansowe online, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku

WYŻSZA KULTURA BANKOWOŚCI
FINANSerka. Porównywarki i kalkulatory finansowe online, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku

Wybierz Konto dla Swojej firmy. Przekonaj się, jakie to proste!

Sprawdź propozycję oferty konta firmowego od Alior Banku.

Konto firmowe od Alior Banku

KLIENCI INDYWIDUALNI

OFERTA DLA BIZNESU

STRONA GŁÓWNA

OFERTA KONTA od ALIOR⇩

ZESTAWIENIE ⇩


W prowadzeniu działalności gospodarczej przydatne okazuje się być konto firmowe, dopasowane do indywidualnych wymagań danej firmy. Za pośrednictwem takiego rachunku przedsiębiorcy dokonują zapłaty za zakupione towary i rozliczają swoją sprzedaż. Dodatkowo konto firmowe zapewnia możliwość regulowania zobowiązań podatkowych wobec US i ZUS. Założenie tego rodzaju jest niekiedy koniecznością. Dzieje się tak w przypadku, gdy konkretne firmy osiągają wysokie obroty w ciągu roku.

 

Pytanie tylko, jak wybrać najlepsze konto firmowe, spełniające wymagania?

 

Konto bankowe dla firmy ma umożliwiać generalnie, jak najprostsze dokonywanie rozliczeń związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą. Należy powiedzieć, że największą popularnością wśród przedsiębiorców cieszą się tanie, albo zupełnie bezpłatne konta firmowe, bowiem dzięki nim klient nie ponosi zwiększonych kosztów swojej działalności. Przedsiębiorcy oczekują dodatkowo, aby wszystkie usługi związane z kontem firmowym stały na jak najwyższym poziomie.

 

Zdecydowanie najważniejsze w wyborze optymalnego konta firmowego jest jego dopasowanie do potrzeb przedsiębiorcy. Inne oczekiwania w tym względzie będzie miał właściciel małej, jednoosobowej firmy, a inne dyrektor spółki, zatrudniający kilkuset pracowników. Dla przedsiębiorców główne parametry, wedle których powinni wybierać konta firmowe to: wysokość opłat, dodatkowe korzyści.

Nie pojawił się kalkulator, porównywarka? Odśwież stronę.

ALIOR BANK

mBANK

VOLKSWAGEN Bank Polska

IDEA BANK

Zestawienie 1 Konta firmowe

Przeglądaj oferty Kont dla Twojej firmy

nest BANK

ING BANK ŚLĄSKI

Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

Współpracuj z nami. Zostań naszym partnerem

finanserka.pl

 

Pośrednik w finansach online

Zestawienie 2 Konta firmowe

Share Social Media
|

f

Odwiedź i polub nas na

FACEBOOK