Rzetelne porównywarki ofert i
kalkulatory finansowe online
Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.
Treści zawarte na tym portalu mają wyłącznie charakter informacyjno-reklamowy (nie odpowiadamy również za treści witryn, do których prowadzą odnośniki z naszego portalu) i nie stanowią rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Korzystanie z portalu jest równoznaczne z akceptacją wcześniej wymienionych warunków. Znaki towarowe użyte jedynie w celach informacyjnych.

finanserka.pl

Share Social Media
|

f

Odwiedź i polub nas na

FACEBOOK

 

wykonane przez FINANSERKA | Powered by STYLOWA.CASA

 

 Oblicz Swój zysk z konsolidacji zobowiązań

KALKULATOR FINANSOWY - KONSOLIDACJA ZOBOWIĄZAŃ - OBLICZ ZYSK Z KONSOLIDACJI

Szukasz kredytu? Upewnij się, że koszty nie będą za wysokie. Porównaj kredyty w mniej niż minutę!

Mogą Cię zainteresować

sprawdź oferty

Kredyt gotówkowy

  • kwota kredytu: 10 000zł.

  • okres spłaty: 2 lata

sprawdź oferty

Kredyt gotówkowy

  • kwota kredytu: 50 000zł.

  • okres spłaty: 120 miesięcy

sprawdź oferty

Kredyt hipoteczny

  • kwota kredytu: 250 000zł.

  • okres spłaty: 25 lat

Przedstawiona symulacja została przygotowana na podstawie aktualnych danych z oferty banków, oraz informacji podanych przez Klientów. Finanserka nie ponosi odpowiedzialności za błędy obliczeniowe, zmiany w danych banków, o których nie zostało powiadomione, oraz błędy spowodowane podaniem przez Klienta nieprawdziwych informacji. Oferty kredytów przygotowane przez banki mogą różnić się od przedstawionych powyżej wyników. Symulacja ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

FINANSerka. Porównywarki i kalkulatory finansowe online, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku

Kredyt konsolidacyjny (konsolidacja zobowiązań finansowych) jest rozwiązaniem w sytuacji, w której kredytobiorca nie radzi sobie ze spłatą wielu rat i chce połączyć kilka zobowiązań w jedną ratę.

 

Kredyt konsolidacyjny to kredyt przeznaczony na spłatę zobowiązań z tytułu kredytów bankowych, których terminowe spłacanie stanowi problem. Konsolidacja jest dobrym pomysłem w momencie, kiedy raty naszych zobowiązań zaczynają zabierać coraz większą część domowego budżetu. Pożyczka konsolidacyjna pozwoli obniżyć miesięczne obciążenia.

 

Celem takiego rozwiązania będzie optymalizacja finansowa posiadanego portfela zobowiązań. Warunki umowy kredytu konsolidacyjnego powinny być takie, aby na samym końcu obciążenie dla budżetu domowego Klienta było niższe niż przed zastosowaniem optymalizacji, co w efekcie skutkuje jedną niższą ratą do spłaty co miesiąc!

 

konsoliduj zobowiązania

PRZEJDŹ DO ZESTAWIENIA

finanserka.pl

FINANSE BLISKO CIEBIE

#Kalkulator | Konsolidacja zobowiązań

Oblicz zysk z konsolidacji