Sprawdź oferty kredytów na kupno wymarzonego lub też upatrzonego przez Siebie samochodu

SPRAWDŹ OFERTY

SPRAWDŹ OFERTY

SPRAWDŹ OFERTY

Korzystaj z własnego! Ty wybierasz z której oferty skorzystasz.

 

Siądź za kółkiem! Skorzystaj z kredytu gotówkowego, lub weź w leasing.

PORÓWNYWARKA ⇩

ZESTAWIENIE ⇩


Nie pojawił się kalkulator, porównywarka? Odśwież stronę.

KALKULATOR FINANSOWY - KREDYT GOTÓWKOWY - koszty i wysokość raty

Kredyt gotówkowy to pożyczka pieniężna udzielana przez bank lub inną instytucje finansową indywidualnemu klientowi. Kredyt gotówkowy charakteryzuje się tym, że z definicji jest to kredyt konsumencki udzielany na dowolny cel konsumpcyjny. Z biegiem lat pojęcie kredytu gotówkowego konsumenckiego ewoluowało również na kredyty konsolidacyjne przeznaczane na spłatę innych zobowiązań. Podstawową cechą kredytu gotówkowego konsumenckiego jest jego maksymalna kwota zapisana w ustawie z 2001 roku, według której bank może nam udzielić maksymalnie 80 000 złotych kredytu konsumenckiego. Innymi cechami kredytu gotówkowego jest stosunkowo niedługi okres kredytowania (przeważnie 6 lat, niekiedy oferowany jest również kredyt gotówkowy na 10 lat), oraz dość wysokie oprocentowanie oscylujące w pobliżu 20% w skali roku.

FINANSerka. Porównywarki i kalkulatory finansowe online, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku
FINANSERKA, KREDYT SAMOCHODOWY, PRZEJDŹ DO WNIOSKU
car

Kredyt samochodowy jest kredytem celowym przeznaczonym na zakup pojazdu, który nie musi być wcale samochodem osobowym. Zobowiązanie tego typu pozwala także na zakup ciężarówek, motocykli, quadów, przyczep, a nawet łodzi motorowych. Banki dzięki dodatkowemu zabezpieczeniu na przedmiocie finansowania istotnie zmniejszają swoje ryzyko. Dzięki temu kredyt samochodowy jest niżej oprocentowany niż kredyt gotówkowy, który spożytkować można na dowolny cel. Kredyt gotówkowy to jednak większa wygoda i elastyczność, gdyż lista wymaganych przez bank dokumentów jest znacznie krótsza niż w przypadku kredytu na zakup pojazdu.

Znajdź Swój Kredyt na samochód

Wybierz dla Siebie Kredyt gotówkowy. Przekonaj się, jakie to proste!

Wybierz dla Siebie Kredyt na samochód. Przekonaj się, jakie to proste!

My analizujemy kredyty. Ty je wybierasz.

Kredyty gotówkowe

KLIENCI INDYWIDUALNI

OFERTA DLA BIZNESU

STRONA GŁÓWNA

Finanserka
KONTAKT
Finanserka
KONTAKT
Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

Współpracuj z nami. Zostań naszym partnerem

Kredyt samochodowy

finanserka.pl

 

Pośrednik w finansach online

Share Social Media
|

f

Odwiedź i polub nas na

FACEBOOK