ING Bank Śląski działa w Polsce od 1989 r. i jest jednym z największych banków w naszym kraju. Misją instytucji jest "rozwijanie i umacnianie pozycji w polskim sektorze bankowym poprzez dostarczanie zintegrowanych usług finansowych oraz zachowanie charakteru banku zorientowanego na klienta". ING to bank uniwersalny, ale i dość nowoczesny, systematycznie udoskonala swoją ofertę i wprowadza nowe funkcje dla klientów.

Idea Bank kieruje swoje produkty i usługi przede wszystkim do osób przedsiębiorczych (mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw) oraz wspiera je w realizacji planów biznesowych. Polityka banku zakłada stały kontakt z klientem od momentu pierwszego pojawienia się w oddziale, doradztwo i pomoc w prowadzeniu firmy. Idea Bank stawia w swojej działalności na innowacyjność i rozwija tę ideę, wprowadzając nowe produkty i usługi.

mBank to pierwszy w Polsce bank internetowy, który powstał w 2000 r. Obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej. mBank od początków swojej działalności rozwija się dość dynamicznie i wprowadza do oferty nowoczesne i innowacyjne produkty i usługi, które kierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm i korporacji.

RANKING ⇩

ZESTAWIENIE ⇩
Nie pojawił się kalkulator, porównywarka? Odśwież stronę.

FINANSerka. Porównywarki i kalkulatory finansowe online, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku

W prowadzeniu działalności gospodarczej przydatne okazuje się być konto firmowe, dopasowane do indywidualnych wymagań danej firmy. Za pośrednictwem takiego rachunku przedsiębiorcy dokonują zapłaty za zakupione towary i rozliczają swoją sprzedaż. Dodatkowo konto firmowe zapewnia możliwość regulowania zobowiązań podatkowych wobec US i ZUS. Założenie tego rodzaju jest niekiedy koniecznością. Dzieje się tak w przypadku, gdy konkretne firmy osiągają wysokie obroty w ciągu roku.

 

Pytanie tylko, jak wybrać najlepsze konto firmowe, spełniające wymagania?

 

Konto bankowe dla firmy ma umożliwiać generalnie, jak najprostsze dokonywanie rozliczeń związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą. Należy powiedzieć, że największą popularnością wśród przedsiębiorców cieszą się tanie, albo zupełnie bezpłatne konta firmowe, bowiem dzięki nim klient nie ponosi zwiększonych kosztów swojej działalności. Przedsiębiorcy oczekują dodatkowo, aby wszystkie usługi związane z kontem firmowym stały na jak najwyższym poziomie.

 

Zdecydowanie najważniejsze w wyborze optymalnego konta firmowego jest jego dopasowanie do potrzeb przedsiębiorcy. Inne oczekiwania w tym względzie będzie miał właściciel małej, jednoosobowej firmy, a inne dyrektor spółki, zatrudniający kilkuset pracowników. Dla przedsiębiorców główne parametry, wedle których powinni wybierać konta firmowe to: wysokość opłat, dodatkowe korzyści.

Wybierz Konto dla Swojej firmy. Przekonaj się, jakie to proste!

My analizujemy konta. Ty je wybierasz.

Konta firmowe

KLIENCI INDYWIDUALNI

OFERTA DLA BIZNESU

STRONA GŁÓWNA

Finanserka
KONTAKT
Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

Współpracuj z nami. Zostań naszym partnerem

finanserka.pl

 

Pośrednik w finansach online

ALIOR BANK

mBANK

VOLKSWAGEN Bank Polska

IDEA BANK

Przeglądaj oferty Kont dla Twojej firmy

nest BANK

Zestawienie 1 Konta firmowe

Zestawienie 2 Konta firmowe

ING BANK ŚLĄSKI

Share Social Media
|

f

Odwiedź i polub nas na

FACEBOOK