Konta dla młodych najlepsze konto dla studenta. Banki mają w swojej ofercie konta dla młodych, które często są tańsze, niż tradycyjne konta osobiste. Tego typu rachunek mogą zarówno studenci, stąd często określany jest jako konto dla studenta, ale nie tylko - nawet jeśli się nie uczysz, możesz założyć konto studenckie, pod warunkiem, że masz mniej niż 26 lat. Potrzeby każdego młodego człowieka są różne, jednak chyba każdy z nas wobec konta studenckiego ma jedno wymaganie – brak opłat za podstawowe operacje. Obecnie standardem są już bezpłatne przelewy internetowe (w końcu czemu klient ma płacić za coś, co robi sam), jednak opłaty za prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej czy wypłaty z bankomatów kształtują się różnie w zależności od banku. Studenci z reguły nie posiadają stałych dochodów, dlatego w przypadku kont dla tej grupy klientów wysokość opłat ma szczególne znaczenie – im mniej zapłacimy za konto, kartę i bankomaty, tym lepiej.

 

Młodzi ludzie często poszukują rozwiązań nowoczesnych i szybkich, dlatego cenią sobie aplikacje mobilne, przelewy na numer telefonu czy Facebooka, oraz płatności zbliżeniowe i NFC. Niektórzy studenci wyjeżdżają za granicę w ramach Erasmusa czy podczas wakacji, w związku z czym wysokość opłat za przelewy SEPA czy możliwość założenia konta walutowego również może być istotna. Kupony rabatowe, różnego rodzaju promocje i programy moneyback, są także mile widziane. Dostępność tego typu usług uatrakcyjnia konkretny rachunek, a jeśli dodamy do tego niskie/zerowe opłaty, otrzymamy najlepsze konto dla studenta.

Wybierz dla Siebie #Konto. Przekonaj się, jakie to proste!

My analizujemy konta. Ty je wybierasz.

FINANSerka - kalkulatory i porównywarki finansowe online

KONTA OSOBISTE
KONTA MŁODZIEŻOWE
KONTA OSZCZĘDNOŚCIOWE
KONTA WALUTOWE
KONTA FIRMOWEFINANSerka. Porównywarki i kalkulatory finansowe online, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku

Wewnątrz bankowy rachunek oszczędnościowo - rozliczeniowy, prowadzony przez bank, na rzecz indywidualnego klienta. Służy ono do bezgotówkowego przechowywania środków finansowych, oraz swobodnego dostępu do ich rozporządzania. Instytucja finansowa obsługująca dany rachunek rozliczeniowo - oszczędnościowy zobowiązana jest do zapewnienia posiadaczowi rachunku stałego dostępu do zgromadzonych na koncie środków jak i do możliwości uzupełniania stanu konta osobiście bądź też za pośrednictwem osób trzecich. W praktyce oznacza to, że pieniądze zgromadzone na koncie osobistym możemy w sposób gotówkowy bądź bezgotówkowy swobodnie wydawać, oraz to, że np. nasz pracodawca może w prosty sposób zasilać nasze konto osobiste przychodami uzyskanymi na przykład z tytułu umowy o pracę.

finanserka.pl

FINANSE BLISKO CIEBIE

Konta osobiste / Konta bankowe

Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

finanserka.pl

 

Pośrednik w finansach online

Share Social Media
|

f

Odwiedź i polub nas na

FACEBOOK

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację tego faktu.

Współpracuj z nami. Zostań naszym partnerem

Finanserka
KONTAKT