Finanserka.pl, to nie tylko oferty finansowe!

(finanserka.pl, to nie tylko finanse online dla każdego!)

Przedstawiamy narzędzia, dzięki którym udostępniane oferty finansowe są przyjazne i przejrzyste dla każdego. Wierzymy, iż każdy z naszych czytelników, słusznie na kanwie naszych publikacji, wybiera produkt, ofertę, adekwatną do zaistniałej sytuacji, indywidualnej potrzeby. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie, wyrażone niejednokrotnie przez czytelników finanserka.pl, poprzez zwrócenie się ku naszym publikacjom ponownie, co bardzo nam schlebia i za co dziękujemy.

Inspiruj się i Ty podejmując trafną decyzję!

Administrator, Redaktor naczelny, Właściciel serwisu

Zarząd finanserka.pl

nasze dane:

Odkryj nasze projekty

czytaj dalej

sprawdź nasze projekty

Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

Treści zawarte na tym portalu mają wyłącznie charakter informacyjno-reklamowy (nie odpowiadamy również za treści witryn, do których prowadzą odnośniki z naszego portalu) i nie stanowią rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Korzystanie z portalu jest równoznaczne z akceptacją wcześniej wymienionych warunków. Znaki towarowe użyte jedynie w celach informacyjnych.

finanserka.pl

 

Pośrednik w finansach online

 

Share Social Media
|

f

Odwiedź i polub nas na

FACEBOOK

Piotr Konysz

finanserka, nie zawsze była tym czym teraz jest, jak wygląda i co ze sobą niesie, w internecie, online, dla klientów, czytelników, czy też użytkowników www. Strona, nazwa, pomysł powstał z potrzeby chwili.

 

finanserka.pl nie jest moim pierwszym projektem, a też nie ostatnim, który zrobiłem. Pierwszym projektem, pierwszą stroną www, stworzoną przeze mnie była strona zespoljelitanadwrazliwego.pl, od której rozpoczęła się cała historia projektowania stron www, przekazywania treści online.

 

Rozpocząłem swoje projektowanie dla siebie. Z czasem jednak przyszła myśl na tworzenie "for all", online, z myślą, że znajdzie się ktoś, kto z zamieszczonych przeze mnie informacji, będzie chciał skorzystać z pożytkiem, co zawsze oznacza na przyszłość.

 

Wśród tysięcy możliwości zrodziła się myśl stworzenia portalu finansowego, z którego według potrzeb, oczywiście również korzystam. Finanse towarzyszom nam na co dzień. Rzeczywistość coraz częściej kreuje nam potrzebę korzystania z nich. W momencie gdy nasze finanse osobiste nie są wystarczająco odpowiadające zaistniałej sytuacji, potrzebne jest wsparcie z zewnątrz.

 

Korzystanie z ofert finansowych online, jest proste, przyjazne i przejrzyste. Niekiedy wiąże się z uzyskaniem lepszych warunków umowy niż w oddziale banku, ale decyzja o podjęciu oferty, zobowiązania, przez nas musi być świadoma,  przemyślana i zawsze, ale to zawsze nie może być obciążeniem dla budżetu domowego.

 

Wierze, że dzięki finanserka.pl podejmowanie decyzji finansowych przez Ciebie będzie pozytywnym doświadczeniem, na finanserka.pl zawsze bezpiecznym i całkowicie darmowym.

Od autora

finanserka. Analiza nazwy

obecnie

Nazwa powstała od połączenia dwóch wyrazów, pierwszego finanse i drugiego erka, potoczniej nazwy karetki pogotowia.

.

W momencie połączenia obydwóch wyrazów (pierwszego ostatnią, a drugiego pierwszą literą ze sobą), tworzą one jeden człon, nazwę strony finanserka.

.

Finanserka w przełożeniu na chłopski, oznacza pomoc w finansach, finansową pomoc. Można było by przyjąć szybką pomoc, gdyż drugi człon nazwy sugeruje w nagłym wypadku, bez zwłoki, natychmiastowa pomoc.

Network Market's Group Polska, to ni mniej, ni więcej oznacza grupę powiązanych rynków sieciowych, skoncentrowanych w internecie, czyli online z których można korzystać poprzez rejestrację, czerpać z wachlarza ofert m.in.: współpracy, czy też korzystać z już opublikowanych by odnosić sukces w biznesie online, lub po prostu czerpać z potencjału na co dzień dla życia osobistego, a nawet w finansach, czy podróży lokalnych lub międzynarodowych.

Większość rozwiązań posiada w swoim składzie szczegółowe informacje jak zacząć, jak skorzystać.

 

Z rozwiązań z których wcześniej korzystała Finanserka, a obecnie Network Market's Group nie mają żadnych ukrytych opłat, czy informacji dodatkowych, które mogły by Cię zelektryzować.

Zespół jelita nadwrażliwego

Irritable Bowel Syndrome - IBS

Finanserka

Finanse bliżej Ciebie

Network marketing

Zmonetyzuj ruch na swojej stronie

LookGood

Produkty z własnym wzorem i gadżety reklamowe

LetLook

Produkty z własnym wzorem i gadżety reklamowe

Goldsecret

Biżuteria dla kobiet

Styl.sklep

Ogród i Dom

Modna24

Odzież dla kobiet

Skutecznie realizuj swoje cele. Wspieraj się wartościowymi narzędziami dostępnymi w internecie. Wartościowymi narzędziami online są kalkulatory finansowe (rozpocznij od obliczenia, np.: zdolności kredytowej), dzięki którym nie musisz udawać się do placówki bankowej, aby ustalić składowe na przykład niezbędnych do otrzymania kredytu.

 

Sprawdź i przekonaj się jakie to proste.

Cheap Flight's & Hotel Deal's

You have thousand's of reason's to plan the right itinerary.

Sun, sand, or sea. City sights or northern light's. Mountainside or desert-wide. Landscapes painted by nature or enhanced by history. The choice is your's if you are going on a trip.

Search, find, and book cheap flight's, hotel's, and rental car's, or unforgettable cruise for free.

Fair price's and fast result's.

Made by ❤️ to travel

Finanse są ważne. Mając finanse pod kontrolą możesz spełniać marzenia.

 PIOTR KONYSZ    |    NETWORK MARKET'S GROUP POLSKA    |   NIP: 5992471750    |   REGON: 383874825

 dawniej FINANSERKA | PIOTR KONYSZ

66-470 Kostrzyn nad Odrą Parcel Locker KOD06M Drzewicka 1