ZNAJDŹ NAJLEPSZĄ LOKATĘ

KALKULATOR FINANSOWY - OKRES OSZCZĘDZANIA, A INTERESUJĄCA CIĘ KWOTA

FINANSerka. Porównywarki i kalkulatory finansowe online, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku

Policzyłeś już ile musisz oszczędzać aby osiągnąć swój cel za parę lub paręnaście lat.

 

Jedyne co musisz teraz zrobić to zacząć oszczędzać.

 

Oszczędzanie pieniędzy jest łatwiejsze niż Ci się wydaje. Trzeba tylko wiedzieć gdzie oszczędzać pieniądze.

 

Warto w tym celu użyć porównywarki rachunków oszczędnościowych. Dzięki niej można szybko wyszukać dla siebie takie oferty, z którymi uda się oszczędzać na najlepszych warunkach. Dobrym pomysłem będzie też aktualny ranking kont oszczędnościowych, z którego będzie można dowiedzieć się, jakie konta są obecnie najlepsze na rynku i gdzie takie kont otworzyć. Zatem oprócz normalnego rachunku osobistego bez oprocentowania, warto też pomyśleć o takich rachunkach oszczędnościowych.

 

Porównywarka jest prosta w obsłudze, wystarczy podać kwotę jaka będzie średnim miesięcznym saldem na rachunku, walutę konta oraz okres oszczędzania. Pozwala też od razu poznać szczegóły produktu i przede wszystkim można natychmiast takie konto otworzyć online.

 

Nie zapominaj o lokatach, na których nie tylko zdeponujesz nadwyżki finansowe. Dzięki okresowi, na który założysz lokatę Twoje oszczędności będą bezpieczne przed samym tobą ;) byś ich nie wydawał bez potrzeby, ale i wypracują odpowiedni procent. Ty w tym czasie możesz odkładać następne nadwyżki ze swojego budżetu na koncie oszczędnościowym. Nie zapomnij więc skorzystać także z naszej porównywarki lokat. Są zazwyczaj wyżej oprocentowane niż konta oszczędnościowe. Zazwyczaj mają także stałą stopę oprocentowania. Lokaty bankowe są tak samo bezpieczne jak konta oszczędnościowe co gwarantuje Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

ZNAJDŹ NAJLEPSZY KONTO

Jak długo odkładać by uzbierać?

finanserka.pl

FINANSE BLISKO CIEBIE

#Kalkulator oszczędzania

Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

Współpracuj z nami. Zostań naszym partnerem

finanserka.pl

 

Pośrednik w finansach online

Share Social Media
|

f

Odwiedź i polub nas na

FACEBOOK

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację tego faktu.