Rzetelne porównywarki ofert i
kalkulatory finansowe online
Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.
Treści zawarte na tym portalu mają wyłącznie charakter informacyjno-reklamowy (nie odpowiadamy również za treści witryn, do których prowadzą odnośniki z naszego portalu) i nie stanowią rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Korzystanie z portalu jest równoznaczne z akceptacją wcześniej wymienionych warunków. Znaki towarowe użyte jedynie w celach informacyjnych.

finanserka.pl

Share Social Media
|

f

Odwiedź i polub nas na

FACEBOOK

 

wykonane przez FINANSERKA | Powered by STYLOWA.CASA

 

KALKULATOR FINANSOWY - OKRES OSZCZĘDZANIA, A INTERESUJĄCA CIĘ KWOTA

FINANSerka. Porównywarki i kalkulatory finansowe online, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku

Mówi się, że ziarnko do ziarnka, a zbierze się miarka. Sporo jest prawdy w tym zdaniu. Regularność popłaca, także w oszczędzaniu.

 

Najnormalniej w świecie zdarzyć się może, iż stajemy przed koniecznością dokonania poważnego, większego, czy też wymarzonego zakupu, ale najzwyczajniej w świecie nie mamy takich oszczędności, żeby móc go tu i teraz zrealizować. Co prawda oszczędzanie to ostatnie rozwiązanie jakie przychodzi nam do głowy.

 

Po zrewidowaniu wszystkich za i przeciw, decydując się na oszczędzanie, zaczynamy się zastanawiać nad tym, jak długo i jaką sumę potrzeba będzie przeznaczyć do odłożenia, aby uzbierać interesującą kwotę i sfinansować zamierzoną wcześniej potrzebę.

 

Z pomocą przychodzi kalkulator regularnego oszczędzania, który pomoże Ci policzyć przewidywany termin zebrania interesującej Cię kwoty.

 

finanserka.pl

FINANSE BLISKO CIEBIE

sprawdź jak długo oszczędzać

#Kalkulator | Regularne oszczędzanie

Okres oszczędzania a kwota

Mogą Cię zainteresować

sprawdź oferty

sprawdź oferty

Konto osobiste

 • średnie saldo rach.: 2 000zł.

 • liczba kart płatniczych: 1 szt.

 • sortowanie: opłata za prowadzenie

 • waluta: USD

sprawdź oferty

Konto oszczędnościowe

 • średnie saldo rach.: 2 000zł.

 • okres oszczędzania: 12 m-cy

 • sortowanie: odsetki po podatku

 • waluta: PLN

Konto osobiste

 • średnie saldo rach.: 2 000zł.

 • liczba kart płatniczych: 1 szt.

 • sortowanie: opłata za prowadzenie

 • waluta: PLN

Kalkulatory regularnego oszczędzania są przydatne także tym osobom, które planują otworzyć konto oszczędnościowe.

 

Jest to produkt, który trochę różni się od wspomnianej wyżej lokaty.

 

Można powiedzieć, że jest to właściwie połączenie konta osobistego z lokatą. Posiadacz takiego rachunku może dokonywać na konto regularnych wpłat, które podlegają oprocentowaniu, a więc po upływie konkretnego czasu będzie można na tym zyskać. Oprócz tego, w każdej chwili środki można wypłacić i to bez ryzyka utraty odsetek. Przeważnie są one naliczane co miesiąc i podobnie jak lokaty, objęte są one 19% podatkiem Belki. Konto oszczędnościowe warto otworzyć w banku, w którym ma się już jakiś produkt, np. konto osobiste, dzięki czemu będzie można robić przelewy z jednego rachunku na drugi, a pieniądze pojawią się w ekspresowym tempie. Osoby, które jednak chcą otworzyć konto oszczędnościowe w innym banku, często mogą liczyć na lepsze warunki umowy, np. wyższe oprocentowanie.

Bardzo popularnym produktem bankowym, który umożliwia oszczędzanie środków, jest lokata. Wybierana także z uwagi na swoją prostotę, dostępność i bezpieczeństwo.

 

Najczęściej klienci instytucji finansowych decydują się na lokaty terminowe, czyli zawierane na konkretny czas. Podczas trwania umowy posiadacz lokaty nie może wypłacać z niej wpłaconych środków, a jeśli się na to zdecyduje, straci naliczone odsetki.

Policzyłeś już ile musisz i jak długo oszczędzać, aby osiągnąć cel?

Zacznij oszczędzać

 

Oszczędzanie pieniędzy jest łatwiejsze niż Ci się wydaje. Trzeba tylko wiedzieć gdzie oszczędzać pieniądze.

znajdź najlepszą lokatę

znajdź najlepsze konto oszczędnościowe