Rzetelne porównywarki ofert i
kalkulatory finansowe online
Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.
Treści zawarte na tym portalu mają wyłącznie charakter informacyjno-reklamowy (nie odpowiadamy również za treści witryn, do których prowadzą odnośniki z naszego portalu) i nie stanowią rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Korzystanie z portalu jest równoznaczne z akceptacją wcześniej wymienionych warunków. Znaki towarowe użyte jedynie w celach informacyjnych.

finanserka.pl

Share Social Media
|

f

Odwiedź i polub nas na

FACEBOOK

 

wykonane przez FINANSERKA | Powered by STYLOWA.CASA

 

KALKULATOR FINANSOWY - KREDYT HIPOTECZNY - JAKIE KOSZTY ZAKUPU NIERUCHOMOŚCI?

FINANSerka. Porównywarki i kalkulatory finansowe online, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku

Kalkulator liczy koszty, które ponosi kupujący przy zakupie nieruchomości. Pozwala oszacować jaką ilość dodatkowej gotówki będzie trzeba zgromadzić na zakup zarówno przy zakupie na rynku pierwotnym jak i wtórnym, a tym samym określić całkowity koszt zakupu.

 

Sprawdź konieczne opłaty. W efekcie dokładnie zaplanuj, oraz sprawniej zrealizuj proces transakcyjny zakupu nieruchomości.

 

#Kalkulator | Kredyt hipoteczny

Koszty zakupu nieruchomości

finanserka.pl

FINANSE BLISKO CIEBIE

sprawdź dodatkowe koszty?

znajdź najlepszy kredyt