Rzetelne porównywarki ofert i
kalkulatory finansowe online
Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.
Treści zawarte na tym portalu mają wyłącznie charakter informacyjno-reklamowy (nie odpowiadamy również za treści witryn, do których prowadzą odnośniki z naszego portalu) i nie stanowią rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Korzystanie z portalu jest równoznaczne z akceptacją wcześniej wymienionych warunków. Znaki towarowe użyte jedynie w celach informacyjnych.

finanserka.pl

Share Social Media
|

f

Odwiedź i polub nas na

FACEBOOK

 

wykonane przez FINANSERKA | Powered by STYLOWA.CASA

 

Wybierz dane w formularzu i sprawdź listę dokumentów

KALKULATOR FINANSOWY - KREDYT HIPOTECZNY - JAKIE DOKUMENTY?

FINANSerka. Porównywarki i kalkulatory finansowe online, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku

Aby przyśpieszyć procedury związane z przyznawaniem kredytu hipotecznego warto już na samym początku przygotować najważniejszą dokumentację. Aby ułatwić sobie to zadanie, można skorzystać z kalkulatora dokumentów do kredytu hipotecznego. Aby otrzymać niezbędne informacje należy określić cel kredytu, oraz źródło uzyskiwanego dochodu. To proste i intuicyjne narzędzie na podstawie tych danych generuje listę dokumentów niezbędnych do otrzymania środków od banku, która podzielona jest na dokumenty osobowe (zawierające także informacje finansowe) oraz techniczne i prawne dotyczące nieruchomości.

 

Warto wiedzieć, że w zależności od banku, mogą istnieć dodatkowe wymagania dotyczące składanych dokumentów. Można je jednak dostarczyć w trakcie starania się o kredyt, natomiast przygotowując wszystkie podstawowe zaświadczenia i pisma już na samym początku proces jest usprawniany.

 

#Kalkulator | Kredyt hipoteczny

Jakie dokumenty do banku?

finanserka.pl

FINANSE BLISKO CIEBIE

sprawdź jakie dokumentu kiedy starasz się o kredyt hipoteczny?

znajdź najlepszy kredyt hipoteczny