finanserka.pl jest prostym sposobem na zorganizowanie zaplecza technicznego dla swoich finansów. To oferty kont dla ludności - nie tylko osobistych, kredytów gotówkowych, hipotecznych, czy konsolidacyjnych, poprzez karty płatnicze, lokaty bankowe, a także oferty kont, kredytów, czy też pożyczek dla firm.

 

Nie musisz wypełniać skomplikowanej dokumentacji, nie musisz stać w kolejce w banku i obawiać się odrzucenia swojego wniosku. Partnerzy finanserka.pl są pewni tego jaką ofertę wybierasz, a przy zaciąganiu zobowiązania pieniężnego możliwości jego spłaty. Ułatwiają sfinalizować ofertę według twoich potrzeb.

 

Korzystanie z usług finanserka.pl jest bezpłatne.

 

Procedura weryfikacyjna wniosku jest szybka i prosta. W zależności od partnera, którego ofertę wybierzesz jest ona jak najbardziej konieczna.

 

Celem złożenia wniosku prześlij formularz kontaktowy wypełniając go niezbędnymi danymi, takimi w szczególności jak imię, nazwisko, numer telefonu, oraz adres email. W trakcie procesu weryfikacyjnego może się okazać, iż konieczne będzie podanie innych niezbędnych danych. Partnerzy w ramach swoich serwisów internetowych mogą wymagać uzupełnienia wniosku o dodatkowe niezbędne dane.

porównujemy oferty

największych instytucji

JAK DZIAŁAMY?

FINANSerka. Porównywarki i kalkulatory finansowe online, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku
Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

Treści zawarte na tym portalu mają wyłącznie charakter informacyjno-reklamowy (nie odpowiadamy również za treści witryn, do których prowadzą odnośniki z naszego portalu) i nie stanowią rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Korzystanie z portalu jest równoznaczne z akceptacją wcześniej wymienionych warunków. Znaki towarowe użyte jedynie w celach informacyjnych.

finanserka.pl

 

Pośrednik w finansach online

 

Share Social Media
|

f

Odwiedź i polub nas na

FACEBOOK

Getin Bank powstał w 2004 r. po przekształceniu Górnośląskiego Banku Gospodarczego w Katowicach oraz przejęciu Łódzkiego Banku Przemysłowego. W 2010 r. instytucja połączyła się z Noble Bankiem, tworząc Getin Noble Bank SA, który działa pod dwiema markami: Getin Bank - dla klientów indywidualnych, sektora MSP, samorządów i korporacji - oraz Noble Bank - bankowość prywatna dla zamożnych klientów.

ING Bank Śląski działa w Polsce od 1989 r. i jest jednym z największych banków w naszym kraju. Misją instytucji jest "rozwijanie i umacnianie pozycji w polskim sektorze bankowym poprzez dostarczanie zintegrowanych usług finansowych oraz zachowanie charakteru banku zorientowanego na klienta". ING to bank uniwersalny, ale i dość nowoczesny, systematycznie udoskonala swoją ofertę i wprowadza nowe funkcje dla klientów.

Idea Bank kieruje swoje produkty i usługi przede wszystkim do osób przedsiębiorczych (mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw) oraz wspiera je w realizacji planów biznesowych. Polityka banku zakłada stały kontakt z klientem od momentu pierwszego pojawienia się w oddziale, doradztwo i pomoc w prowadzeniu firmy. Idea Bank stawia w swojej działalności na innowacyjność i rozwija tę ideę, wprowadzając nowe produkty i usługi.

Finanse osobiste

Finanse dla biznesu

Bank Millennium rozpoczął swoją działalność w 1989 r. jako Bank Inicjatyw Gospodarczych (BIG S.A.) i był pierwszym bankiem notowanym na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (w 1992 r.). W 1997 r. połączył się z Bankiem Gdańskim S.A., tworząc BIG Bank GDAŃSKI, a rok później we współpracy z Banco Comercial Portugues wprowadził sieć nowoczesnych usług detalicznych Millennium. Portugalski bank został strategicznym udziałowcem BIG Banku Gdańskiego, który w 2003 r. ostatecznie zmienił nazwę na Bank Millennium.

1. SZYBKO I BEZ RYZYKA

2. DYSKRETNIE I BEZPIECZNIE

Możesz być pewny, że informacje które przekażesz, będą przekazane poufnie i przetwarzane zgodnie z przepisami powszechnie obowiązującego prawa, oraz w oparciu o zasady określone w Regulaminie i Polityce Prywatności Partnera, którego ofertę wybierzesz w serwisie finanserka.pl. Serwis internetowe partnerów zapewniają najwyższy stopień bezpieczeństwa, włącznie z enkrypcją SSL (Secure Socket Layer), jak i serwisu z którego usług korzystasz.

Polecane

mBank to pierwszy w Polsce bank internetowy, który powstał w 2000 r. Obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej. mBank od początków swojej działalności rozwija się dość dynamicznie i wprowadza do oferty nowoczesne i innowacyjne produkty i usługi, które kierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm i korporacji.

PKO Bank Polski jest jednym z najstarszych i największych polskich banków, który swoją pozycję na rynku budował przez dziesięciolecia. Początki działalności PKO BP sięgają 1919 r., kiedy to powołano Pocztową Kasę Oszczędności. Po II Wojnie Światowej instytucja zmieniła nazwę na Powszechną Kasę Oszczędności, a w 1974 r. udostępniła pierwszy rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy dla osób fizycznych. Pod obecną nazwą bank działa od 2000 r., kiedy to stał się spółką Skarbu Państwa.

  • Porównujemy oferty ponad 200 instytucji finansowych i 20 banków,

  • Dobieramy je do Twoich potrzeb i możliwości,

  • Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych osobowych i kondycji finansowej.

finanserka.pl

FINANSE BLISKO CIEBIE

Kim jesteśmy? >>>