Porównaj oferty

finanserka.pl powstała, dla użytkowników online, czyli także i Ciebie, by w mniej niż sekundę, całkowicie za darmo, móc porównać i wybrać w jednym miejscu najlepszy produkt dostępny na rynku polskim z wachlarza ofertowego polskich banków. Otrzymujesz konkretne i użyteczne informacje, dzięki nim masz wygodę i szybkość w porównaniach.

 

Wiemy, że Twój czas jest cenny. Dzięki finanserka.pl skontaktujesz się z bankiem, towarzystwem ubezpieczeniowym, czy operatorem oferującym produkt. Możesz to zrobić w prosty i komfortowy sposób, łatwo w prost z własnego domu.

 

Wierzymy, że więcej informacji oznacza lepszy wybór. Codziennie porównujemy dla Ciebie ponad 1100 produktów finansowych i oferty. Wystarczy kilka kliknięć i na ekranie Twojego komputera pojawią się oferty dopasowane do Twoich potrzeb.

 

Oferty układamy w czytelny jasny sposób, posortowane odpowiednio dla produktu, np. wedle wysokości raty, oprocentowania lub ceny. Wiemy, że nie interesują Cię wyłącznie suche cyfry. Staramy się być wiarygodni i niezależni - prezentujemy plusy i minusy każdej oferty. Poznasz je nie czytając skomplikowanych umów pisanych małym drukiem. Porównanie ofert na naszej stronie jest dostępne 24 godziny na dobę.

 

Podając Swoje dane (podanie danych jest bezpieczne, sprawdź polityka prywatności), otrzymasz dostęp do opcji porównania najlepszych ofert instytucji lub banku, którego produkt lub ofertę wybierzesz (kontaktujesz się wyłącznie z bankiem wybranej przez siebie oferty). Dzięki nam wybierz dla Siebie najlepsze rozwiązanie, bądź najodpowiedniejszą ofertę, oszczędzając tym samym własne pieniądze, oraz czas.

 

Bezpłatnie skontaktuj się z wybraną instytucją, lub bankiem, by skorzystać z produktu, oferty finansowej, której/go potrzebujesz (dopasuj z doradcą najlepsze rozwiązanie dla Siebie).

 

Wierzymy, że dzięki finanserka.pl podejmowanie decyzji finansowych będzie pozytywnym doświadczeniem.

Oszczędzamy twój czas oraz pieniądze

finanserka.pl

FINANSE BLISKO CIEBIE

INFO

Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

Treści zawarte na tym portalu mają wyłącznie charakter informacyjno-reklamowy (nie odpowiadamy również za treści witryn, do których prowadzą odnośniki z naszego portalu) i nie stanowią rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Korzystanie z portalu jest równoznaczne z akceptacją wcześniej wymienionych warunków. Znaki towarowe użyte jedynie w celach informacyjnych.

finanserka.pl

 

Pośrednik w finansach online

 

Share Social Media
|

f

Odwiedź i polub nas na

FACEBOOK

porównujemy oferty

największych instytucji

Jak działamy? >>>

Kim jesteśmy? >>>