Stylowo przebieraj w finansach. Sprawdź na stylowa.casa

Porównaj oferty

finanserka.pl powstała, dla użytkowników online, by w mniej niż sekundę, za darmo, porównać i wybrać w jednym miejscu najlepsze produkty dostępne na rynku. Przy budowie narzędzi do porównywania zastosowano nowoczesne technologie, podajemy konkretne i użyteczne informacje. Dzięki nim otrzymujesz wygodę i szybkość w porównaniach.

 

Wiemy, że Twój czas jest cenny. Dzięki finanserka.pl skontaktujesz się z bankiem, towarzystwem ubezpieczeniowym, czy operatorem oferującym produkt. Możesz to zrobić w prosty i komfortowy sposób, łatwo z domu, wprost z przed monitora własnego PC, lub w dowolnym miejscu na świecie korzystając z internetu mobilnego za pomocą telefonu.

 

Wierzymy, że więcej informacji oznacza lepszy wybór. Codziennie porównujemy dla Ciebie ponad 1100 produktów finansowych i oferty. Wystarczy kilka kliknięć i na ekranie Twojego komputera pojawią się oferty dopasowane do Twoich potrzeb.

 

Prostota ma znaczenie w budowaniu pozytywnego doświadczenia w korzystaniu z finanserka.pl.

 

Oferty układamy w czytelny jasny sposób, posortowane odpowiednio dla produktu, np. wedle wysokości raty, oprocentowania lub ceny. Wiemy, że nie interesują Cię wyłącznie suche cyfry. Staramy się być wiarygodni i niezależni - prezentujemy plusy i minusy każdej oferty. Poznasz je nie czytając skomplikowanych umów pisanych małym drukiem. Porównanie ofert na naszej stronie jest dostępne 24 godziny na dobę.

 

Zarabiamy na reklamach i opłatach od instytucji z którymi współpracujemy. Podając Swoje dane (podanie danych jest bezpieczne, sprawdź polityka prywatności), otrzymasz dostęp do opcji porównania najlepszych ofert instytucji lub banku, którego produkt lub ofertę wybierzesz (kontaktujesz się wyłącznie z bankiem wybranej przez siebie oferty). Dzięki nam wybierz dla Siebie najlepsze rozwiązanie, bądź najodpowiedniejszą ofertę, oszczędzając tym samym pieniądze i czas.

 

Bezpłatnie skontaktuj się z wybraną instytucją, lub bankiem, by skorzystać z produktu, oferty finansowej, której/go potrzebujesz (dopasuj z doradcą najlepsze rozwiązanie dla Siebie).

 

Wierzymy, że dzięki finanserka.pl podejmowanie decyzji finansowych będzie pozytywnym doświadczeniem, na finanserka.pl zawsze bezpiecznym i całkowicie darmowym.

PORÓWNUJ OFERTY Z PONAD 200 INSTYTUCJI FINANSOWYCH I 20 BANKÓW

Oszczędzamy twój czas oraz pieniądze

finanserka.pl

FINANSE BLISKO CIEBIE

INFO

PASAŻ FINANSOWY

OFERTY FINANSOWE

WACHLARZ FINANSOWY

NIE TYLKO FINANSE

Zewnętrzne serwisy

#współpraca

Masz własną stronę internetową www, prowadzisz bloga? W prosty sposób zmonetyzuj ruch na swoim kontencie/powierzchni reklamowej.

Jasne i atrakcyjne zasady współpracy. Sprawdź warunki i zostań partnerem.

Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

Treści zawarte na tym portalu mają wyłącznie charakter informacyjno-reklamowy (nie odpowiadamy również za treści witryn, do których prowadzą odnośniki z naszego portalu) i nie stanowią rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Korzystanie z portalu jest równoznaczne z akceptacją wcześniej wymienionych warunków. Znaki towarowe użyte jedynie w celach informacyjnych.

finanserka.pl

 

Pośrednik w finansach online

 

Share Social Media
|

f

Odwiedź i polub nas na

FACEBOOK

porównujemy oferty

największych instytucji

Dbaj o siebie - epidemia wciąż trwa

Większość spraw możesz załatwić z domu.

Bankuj mobilnie lub przez internet.

Polecamy

Polecana oferta

Sprawdź ofertę

Kredytu Hipotecznego z niską ratą

Jak działamy? >>>

Kim jesteśmy? >>>