porównujemy oferty

największych instytucji

finanserka.pl

FINANSE BLISKO CIEBIE

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

FAQ
Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

Treści zawarte na tym portalu mają wyłącznie charakter informacyjno-reklamowy (nie odpowiadamy również za treści witryn, do których prowadzą odnośniki z naszego portalu) i nie stanowią rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Korzystanie z portalu jest równoznaczne z akceptacją wcześniej wymienionych warunków. Znaki towarowe użyte jedynie w celach informacyjnych.

finanserka.pl

 

Pośrednik w finansach online

 

Share Social Media
|

f

Odwiedź i polub nas na

FACEBOOK

1. Czym jest finanserka.pl?

finanserka.pl jest serwisem, który ma pomóc Ci wybrać najodpowiedniejszą usługę, produkt bankowy, czy też pozabankowy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Stworzyliśmy nasz serwis dla każdego młodego, dorosłego, jak również dojrzałego obywatela RP. Jesteśmy dostępni dla klientów indywidualnych jak i klientów firmowych. Procedury są ograniczone do minimum - będziesz mógł otrzymać konto, kartę kredytową, czy też kredyt, nie wychodząc z domu, zaraz po koniecznej weryfikacji Twoich danych za pośrednictwem Internetu.

Jeśli po otrzymaniu gotówki uznasz, że pieniądze jednak nie są Ci potrzebne, masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia jej zawarcia, wypełniając i przesyłając na adres wskazany przez partnera serwisu finanserka.pl, z którego oferty skorzystałeś, wg wzoru oświadczenia (odstąpienia), zwracając zaciągniętą kwotę zgodnie z regulaminem jego regulaminem.

.

Jeśli będziesz chciał spłacić część bądź całość zobowiązania wcześniej, niż zostało to określone w umowie - możesz to zrobić. W przypadku spłaty całości, całkowity jego koszt ulega obniżeniu o koszty dotyczące okresu, o który skrócono jego udostępnienie, nawet gdybyś poniósł je przed Twoją spłatą. W przypadku spłaty części zobowiązania, koszt ulega stosunkowemu obniżeniu odpowiednio do wysokości jego spłaty.

10. Czy mogę spłacić zobowiązanie przed czasem?

Partnerzy z którymi współpracuje finanserka.pl skontaktują się z Tobą po wypełnieniu i przesłaniu formularza kontaktowego znajdującego się przy każdej ofercie, lub wykonaniu przez Ciebie kolejnego kroku po przejściu dalej klikając przycisk, np.: złóż wniosek, zamów. Celem partnerów jest rozwianie wszelkich wątpliwości i udzielenie Ci wyczerpującej informacji, przedstawienia Ci Twoich praw i pomocy w podjęciu decyzji dotyczących wybrania usługi, produktu bankowego, czy też pozabankowego najodpowiedniejszego dla Ciebie.

11. A jeśli będę miał jakieś dodatkowe pytania?

W kwestiach, które nie zostały rozwiane względem przygotowanej przez nas zakładki serwisu "FAQ", możesz w każdej chwili rozwiązać zadając szczegółowe i ważne dla Ciebie pytanie w momencie kontaktu z doradcą po złożeniu wniosku online**.

(*) Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W zakresie wyrażonej zgody na przetwarzania w każdym czasie możesz ją cofnąć.

.

Wszelkie informacje w zakresie przetwarzania podanych przez Ciebie w formularzu danych osobowych, oraz posiadanych przez Ciebie uprawnieniach znajdziesz w Polityce Prywatności, oraz Regulaminie dostępnym wraz z ofertą, na stronie oferty partnera. Warto wiedzieć więcej jeśli informacje nie są dla Ciebie dostatecznie jasne!

(**) Przesłanie wniosku online nie jest jednoznaczne/równoznaczne z zawarciem wiążącej umowy pomiędzy składającym wniosek, a oferentem.

Procedura uzależniona jest od partnera bankowego, pozabankowego, czy też doradcy finansowego. Dane konieczne do dokonania Twojej weryfikacji to szczególności: nazwisko i imiona, numer ewidencyjny PESEL lub - gdy ten numer nie został nadany - numer paszportu, dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość, informacje o stałych dochodach, historia kredytowa, stan cywilny, numer telefonu, numer rachunku bankowego, adres zameldowania zgodnie z danymi z dowodu osobistego lub innego dokumentu tożsamości, adres do korespondencji, jeżeli jest inny niż adres zameldowania. Zakres wymaganych danych osobowych zależy od partnera serwisu finanserka.pl, którego ofertę wybierzesz*.

9. pożyczki?

9. Jakie dane będę musiał podać dla otrzymania kredytu,

W zależności od Twojej indywidualnej potrzeby korzystając z bazy serwisu finanserka.pl możesz skorzystać z ofert partnerów serwisu poczynając od konta osobistego dla klientów indywidualnych, po kredyt gotówkowy dla firm, całkowicie za darmo i bez wychodzenia z domu.

3. Co jestem w stanie załatwić dzięki finanserka.pl?

Wymagania są różne w zależności od wybranej oferty. Konieczne jest jednak posiadanie m.in.: pełnej zdolności do czynności pranych, oraz bycie co najmniej pełnoletnim obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej. Przy kredytach Twoja zdolność kredytowa musi być wystarczająca, by partner z którego oferty skorzystasz dzięki finanserka.pl, miał gwarancję, że kwotę pożyczki zwrócisz w uzgodnionym terminie.

4. Jakie wymagania muszę spełnić wnioskując o ofertę?

2. Ile zapłacę za skorzystanie z oferty partnera finanserka.pl?

Skorzystanie z ofert partnerów w serwisie finanserka.pl jest całkowicie bezpłatne!

Partnerzy świadcząc swoje usługi korzystają wyłącznie z danych, które są niezbędne do identyfikacji danej osoby. Dane te nie są przez nich przechowywane dłużej, niż jest to konieczne w celu świadczenia usług, chyba że nakazane jest to powszechnie obowiązującym prawem. W zakres tych danych wchodzą w szczególności: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu komórkowego, czy też nr PESEL*.

5. Czy moje dane są bezpieczne?

Weryfikacja danych najczęściej trwa zaledwie kilkanaście minut. Czasami jednak procedura może potrwać dłużej.

6. Ile czasu zajmuje załatwienie sprawy?

Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o kredyt, czy też pożyczkę. Dodatkowe koszty mogą być naliczone wyłącznie w momencie braku terminowej spłaty.

7. ile jeszcze muszę spłacić?

7. Wnioskując o kredyt, czy pożyczkę, jak sprawdzę

Każdy z partnerów serwisu finanserka.pl bierze pod uwagę, że możesz mieć przemijające kłopoty ze spłatą i w tym celu przewidziane są dodatkowe procedury wydłużające termin spłaty. Związane jest to z poniesieniem przez Ciebie dodatkowej opłaty, o której wysokość zapytać możesz jeszcze przed zawarciem umowy.

7. zobowiązania w terminie?

8. Co się stanie jeśli nie będę w stanie spłacić całego

FINANSerka. Porównywarki i kalkulatory finansowe online, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku