Ubezpieczenia

Ubezpiecz wszystko co najcenniejsze. Zaufały nam tysiące, zaufaj i TY.

Sprawdź wysokość składki nawet w 5 minut

MULTIOFERTA

KOMUNIKACYJNE

NIERUCHOMOŚCI

WCZASZY

USA

TROPIKI

ŚNIEG

Głównym zabezpieczeniem pożyczki hipotecznej jest hipoteka na nieruchomości, do której pożyczkobiorca ma prawo własności (nieruchomość taka nie może być obciążona kredytem). Na ogół pożyczka hipoteczna ma charakter długoterminowy (ok. 15-20 lat), a jej wartość wynosi ok. 70% wartości zastawionej nieruchomości (w szczególnych przypadkach może sięgać do 100% wartości). W przeciwieństwie do kredytu hipotecznego środki finansowe uzyskane poprzez zaciągnięcie pożyczki hipotecznej mogą być przeznaczone na dowolny cel niezwiązany z działalnością gospodarczą. Zazwyczaj pożyczki hipoteczne mają niższe oprocentowanie niż kredyty konsumpcyjne z uwagi na zabezpieczenie w postaci ustanowionej na rzecz banku hipoteki na nieruchomości. Procedura zaciągnięcia pożyczki hipotecznej może być długotrwała ze względu na konieczność uzyskania wpisu do księgi wieczystej nieruchomości i jej ubezpieczenia.

FINANSerka. Porównywarki i kalkulatory finansowe online, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku

Getin Bank powstał w 2004 r. po przekształceniu Górnośląskiego Banku Gospodarczego w Katowicach oraz przejęciu Łódzkiego Banku Przemysłowego. W 2010 r. instytucja połączyła się z Noble Bankiem, tworząc Getin Noble Bank SA, który działa pod dwiema markami: Getin Bank - dla klientów indywidualnych, sektora MSP, samorządów i korporacji - oraz Noble Bank - bankowość prywatna dla zamożnych klientów.

ING Bank Śląski działa w Polsce od 1989 r. i jest jednym z największych banków w naszym kraju. Misją instytucji jest "rozwijanie i umacnianie pozycji w polskim sektorze bankowym poprzez dostarczanie zintegrowanych usług finansowych oraz zachowanie charakteru banku zorientowanego na klienta". ING to bank uniwersalny, ale i dość nowoczesny, systematycznie udoskonala swoją ofertę i wprowadza nowe funkcje dla klientów.

PKO Bank Polski jest jednym z najstarszych i największych polskich banków, który swoją pozycję na rynku budował przez dziesięciolecia. Początki działalności PKO BP sięgają 1919 r., kiedy to powołano Pocztową Kasę Oszczędności. Po II Wojnie Światowej instytucja zmieniła nazwę na Powszechną Kasę Oszczędności, a w 1974 r. udostępniła pierwszy rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy dla osób fizycznych. Pod obecną nazwą bank działa od 2000 r., kiedy to stał się spółką Skarbu Państwa.

Idea Bank kieruje swoje produkty i usługi przede wszystkim do osób przedsiębiorczych (mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw) oraz wspiera je w realizacji planów biznesowych. Polityka banku zakłada stały kontakt z klientem od momentu pierwszego pojawienia się w oddziale, doradztwo i pomoc w prowadzeniu firmy. Idea Bank stawia w swojej działalności na innowacyjność i rozwija tę ideę, wprowadzając nowe produkty i usługi.

Bank Millennium rozpoczął swoją działalność w 1989 r. jako Bank Inicjatyw Gospodarczych (BIG S.A.) i był pierwszym bankiem notowanym na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (w 1992 r.). W 1997 r. połączył się z Bankiem Gdańskim S.A., tworząc BIG Bank GDAŃSKI, a rok później we współpracy z Banco Comercial Portugues wprowadził sieć nowoczesnych usług detalicznych Millennium. Portugalski bank został strategicznym udziałowcem BIG Banku Gdańskiego, który w 2003 r. ostatecznie zmienił nazwę na Bank Millennium.

Finanse osobiste

Finanse dla biznesu

Który bank wybierasz?

Porównaj oferty

Właściciel serwisu dokłada wszelkich starań, by informacje prezentowane w serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych. Nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów prezentowanych w serwisie.

Treści zawarte na tym portalu mają wyłącznie charakter informacyjno-reklamowy (nie odpowiadamy również za treści witryn, do których prowadzą odnośniki z naszego portalu) i nie stanowią rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Korzystanie z portalu jest równoznaczne z akceptacją wcześniej wymienionych warunków. Znaki towarowe użyte jedynie w celach informacyjnych.

finanserka.pl

 

Pośrednik w finansach online

 

#współpraca

Masz własną stronę internetową, prowadzisz bloga, forum? W prosty sposób zwiększysz swoje zarobki w Internecie. Jasne i atrakcyjne zasady współpracy. Sprawdź warunki i zostań partnerem.

PASAŻ FINANSOWY

OFERTY FINANSOWE

WACHLARZ FINANSOWY

NIE TYLKO FINANSE

Zewnętrzne serwisy

Doradca finansowy to osoba, która ma chronić majątek i bezpieczeństwo finansowe klienta – rodzaj pośrednika pomiędzy klientem a bankiem. Najczęściej z usług doradców korzysta się wtedy, gdy chce się wziąć kredyt hipoteczny, ale to nie reguła.

 

Na początku swojej drogi każdy kredytobiorca zastanawia się, jakimi ratami będzie obciążony jego budżet domowy. Aby pomóc osobom zamierzającym wziąć kredyt, na naszej stronie umieściliśmy nie tylko porównywarki i kalkulatory finansowe, ale i umożliwiamy kontakt z doradcami finansowymi, sprawdzonych i znanych instytucji.

 

Masz może ulubionych doradców zwróć się do nich poprzez naszą stronę, lub wybierz doradcę pod względem produktu lub usługi, z której chcesz skorzystać.

NOTUS Finanse jest jedną z największych i najwyżej ocenianych firm pośrednictwa finansowego w Polsce. Siłą firmy jest m.in. bardzo wysoka jakość obsługi klienta, skuteczność, profesjonalizm oraz bogata oferta produktów hipotecznych i ubezpieczeniowych.

 

Wspiera w wyborze najlepszej oferty z szerokiej palety produktów finansowych, z uwzględnieniem przede wszystkim Twoich potrzeb i oczekiwań.

Expander to pierwsza firma pośrednictwa finansowego na polskim rynku. Od 2000 roku dba o portfele Polaków oferując usługi z zakresu kredytów hipotecznych i gotówkowych, finansowania firm, ubezpieczeń oraz nieruchomości. Misja to przede wszystkim dostarczanie Klientom najlepiej dopasowanych produktów finansowych. Spełnia marzenia i kreuje rzeczywistość:

 

"To dla nas przywilej, ale również odpowiedzialność. Dlatego każdego dnia staramy się wzbogacać naszą ofertę, skupiać na indywidualnych potrzebach i upraszczać finanse. Nie odpuszczamy i od 20 lat walczymy o pozytywne rozwiązanie każdej sprawy. Dziś z dumą możemy powiedzieć, że jesteśmy nr 1 na rynku kredytów hipotecznych i firmowych i już co 6 kredyt hipoteczny w Polsce jest zawierany z naszą pomocą. Zaufały nam tysiące Polaków. Czas na Ciebie."

Open Finance SA to największa firma pośrednictwa finansowego w Polsce, która działa na rynku od 2004 roku. Mocną pozycję zawdzięcza połączeniu doświadczenia z nowoczesnym podejściem do zarządzania finansami Klientów. Bezpłatnie porównuje produkty banków, funduszy inwestycyjnych i innych instytucji finansowych. Ponad 1 000 Ekspertów Finansowych na terenie całej Polski jest do dyspozycji Klientów – już ponad 1,6 mln osób zaufało i skorzystało z usług Open Finance SA. W ofercie znajdują się wyselekcjonowane kredyty mieszkaniowe, gotówkowe, ubezpieczenia i lokaty bankowe.

Open Finance Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000196186, NIP 5213280836, REGON 015672908, której kapitał zakładowy wynosi 743 566,62 zł, tel. 22 427 47 00, fax 22 276 20 75, e-mail: kontakt@open.pl.

Open Finance to wiele produktów finansowych w jednym miejscu!

*Zapytaj doradcę o Swój produkt finansowy.
1. Administratorem danych osobowych jest NOTUS Finanse S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 76, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000324689, kapitał zakładowy 500.000 zł, NIP: 525-228-65-47.

2. Dane są przetwarzane w celu przedstawiania oferty instrumentów finansowych NOTUS Finanse S.A.

3. Przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie art. 23 ust. 1 pkt. 5 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.).

4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

5. Na każdym etapie przetwarzania danych osobowych osobie, której te dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

6. Wyrażona, poprzez zaznaczenie pola "Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną" oraz podanie adresu e-mail, zgoda na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną, o której mowa w art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz.1204 ze zm.), może być w każdej chwili odwołana. W tym celu niezbędne jest powiadomienia NOTUS Finanse S.A. np. przez przesłanie wiadomości na adres: zgoda@notuskredyt.pl.

7. Wyrażona, poprzez zaznaczenie pola "Wyrażam zgodą na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów do marketingu bezpośredniego" zgoda, o której mowa w art. 172 ust. 1 ustawie z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r. Nr 171, poz. 1800), może być w każdej chwili odwołana. W tym celu niezbędne jest powiadomienia NOTUS Finanse S.A. np. przez przesłanie wiadomości na adres: zgoda@notusfinanse.pl.

KREDYTY

UBEZPIECZENIA

INWESTYCJE

OFERTA DLA FIRM

KONTAKT

Finanserka
Skorzystaj z porównania expander

Polecana oferta

Sprawdź ofertę

Kredytu Hipotecznego z

niską ratą

☰ OPEN MENU

Porównaj oferty

finanserka.pl

FINANSE BLISKO CIEBIE

DORADCY FINANSOWI

Sprawdź Swoją Zdolność Kredytową* >>>

  • Rozwiązania dla Ciebie: kredyt gotówkowy, kredyt hipoteczny, oszczędzanie, inwestycje, oraz ubezpieczenia

 

  • Rozwiązania dla Firm: finansowanie przedsiębiorstw, faktoring, finansowanie deweloperów, oraz leasing

mBank to pierwszy w Polsce bank internetowy, który powstał w 2000 r. Obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej. mBank od początków swojej działalności rozwija się dość dynamicznie i wprowadza do oferty nowoczesne i innowacyjne produkty i usługi, które kierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm i korporacji.

Share Social Media
|

f

Odwiedź i polub nas na

FACEBOOK

Stylowo przebieraj w finansach. Sprawdź na stylowa.casa

OBLICZ ZDOLNOŚĆ KREDYTOWĄ

RZECZYWISTA ROCZNA STOPA

OPROCENTOWANIA

KREDYT GOTÓWKOWY

KOSZTY I WYSOKOŚĆ RATY

KREDYT HIPOTECZNY

JAKIE DOKUMENTY?

KREDYT HIPOTECZNY

KOSZTY ZAKUPU NIERUCHOMOŚCI

KREDYT

RATA RÓWNA CZY MALEJĄCA?

WYSOKOŚĆ MIESIĘCZNEJ RATY A

OKRES SPŁATY

KONSOLIDACJA ZOBOWIĄZAŃ

OKRES OSZCZĘDZANIA A

INTERESUJĄCA KWOTA

REGULARNE OSZCZĘDZANIE /

EMERYTURA +

KREDYT HIPOTECZNY

KOSZTY I WYSOKOŚĆ RATY

Kalkulatory finansowe